| Stan | Bardzo dobry |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Monitor | brak |
| Klasa efektywności energetycznej monitora | brak |
| Typ napędu | brak |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps |
| System operacyjny | brak systemu |
| Załączone wyposażenie | brak |
| Model procesora | i5-7600K |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 7 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1151 |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.8 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 4.2 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM | 16 GB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 3200 MHz |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Typ dysku twardego | brak dysku |
| Rodzaj karty graficznej | dedykowana |
| Producent karty graficznej | MSI |
| Chipset karty graficznej | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Złącza karty graficznej | DisplayPort, HDMI |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Producent płyty głównej | MSI |
| Model płyty głównej | Z270 Gaming Pro Carbon |
| Gniazda rozszerzeń | PCIe 3.0 x16, SATA III (6 GB/s), M.2 |
| Chipset płyty głównej | Intel Z270 |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, USB 3.1 typ C, mini jack 3,5 (audio), RJ45, HDMI, S/PDIF |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Złącza obudowy | USB 2.0 typ A, USB 3.0 typ A, mini jack 3,5 (audio) |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | dual-channel |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a40602e3-8e61-4d61-829e-6af22ff6e197
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(982)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(103)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(85)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(84)
Komputery stacjonarne Opole
 
(44)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(23)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(17)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(16)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)