O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Dell |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Model | Optiplex 3010 |
| Monitor | brak |
| Typ napędu | DVD |
| Model procesora | I5 3470 |
| Seria | Intel Core i5 |
| Typ gniazda procesora | Socket 1150 |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.2 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 6 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku twardego | SATA III |
| Prędkość obrotowa dysku HDD | 7200 |
Oferta: c39726e5-2e84-4756-a2ae-1d6979ad5ea3
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(964)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(104)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(91)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(83)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(37)
Komputery stacjonarne Opole
 
(35)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(20)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(12)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(4)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Luborzyca
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)