| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 19.000 kg |
| Wyrób medyczny | tak |
| Rodzaj | stacjonarny |
| Marka | DeVilbiss |
| Model | 525KS |
| Kod producenta | 525KS |
| Kolor | czarny |
| Przepływ tlenu | 0.5 l/min, 5 l/min |
| Stężenie tlenu | 90 %, 96 % |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Szerokość produktu | 36.00 cm |
| Wysokość produktu | 60.00 cm |
| Głębokość produktu | 30.00 cm |
| Waga produktu | 18.00 kg |
| Pobór mocy | 320 W |
| Zasilanie | sieciowe |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 5db08c63-2f33-4c56-9174-3054f315ee6f
Podobne wyszukiwania
Koncentratory tlenu Warszawa
 
(41)
Koncentratory tlenu Poznań
 
(23)
Koncentratory tlenu Kraków
 
(13)
Koncentratory tlenu Wrocław
 
(13)
Koncentratory tlenu Szczecin
 
(13)
Koncentratory tlenu Łódź
 
(9)
Koncentratory tlenu Gdańsk
 
(9)
Koncentratory tlenu Puszczykowo
 
(6)
Koncentratory tlenu Częstochowa
 
(6)
Koncentratory tlenu Gliwice
 
(5)
Koncentratory tlenu Bydgoszcz
 
(5)
Koncentratory tlenu Marki
 
(5)
Koncentratory tlenu Sosnowiec
 
(5)
Koncentratory tlenu Katowice
 
(5)
Koncentratory tlenu Pabianice
 
(4)
Koncentratory tlenu Zielona Góra
 
(4)
Koncentratory tlenu Kielce
 
(4)
Koncentratory tlenu Chorzów
 
(4)
Koncentratory tlenu Chojnów
 
(4)
Koncentratory tlenu Płock
 
(4)
Koncentratory tlenu Jasło
 
(4)