| Stan | Nowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 21.5 kg |
| Wysokość produktu | 61.2 cm |
| Szerokość produktu | 37.2 cm |
| Głębokość produktu | 34 cm |
| Pobór mocy | 350 W |
| Waga produktu | 21.5 kg |
| Kod producenta | AE-5-W |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Model | AE-5W |
O przedmiocie
Oferta: 4d052b23-b017-493f-b6a9-297a05f3c3a1
Podobne wyszukiwania
Koncentratory tlenu Warszawa
 
(40)
Koncentratory tlenu Poznań
 
(22)
Koncentratory tlenu Wrocław
 
(14)
Koncentratory tlenu Kraków
 
(13)
Koncentratory tlenu Szczecin
 
(13)
Koncentratory tlenu Gdańsk
 
(11)
Koncentratory tlenu Łódź
 
(9)
Koncentratory tlenu Katowice
 
(6)
Koncentratory tlenu Częstochowa
 
(6)
Koncentratory tlenu Stargard
 
(6)
Koncentratory tlenu Marki
 
(5)
Koncentratory tlenu Gliwice
 
(5)
Koncentratory tlenu Sosnowiec
 
(5)
Koncentratory tlenu Pabianice
 
(4)
Koncentratory tlenu Chojnów
 
(4)
Koncentratory tlenu Zielona Góra
 
(4)
Koncentratory tlenu Płock
 
(4)
Koncentratory tlenu Jasło
 
(4)
Koncentratory tlenu Puszczykowo
 
(4)
Koncentratory tlenu Chorzów
 
(4)