| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8.000 kg |
| Głębokość produktu | 18.00 cm |
| Pobór mocy | 120 W |
| Waga produktu | 6.50 kg |
| Kolor dominujący | biały |
| Marka | DEDAKJ |
| Zasilanie | sieciowe |
| Rodzaj | przenośny |
| Wysokość produktu | 31.00 cm |
| Szerokość produktu | 34.00 cm |
| Kod producenta | DA-1A |
| Model | DA-1A |
| Poziom hałasu | 45 dB |
O przedmiocie
Oferta: 6db61a75-4382-4bb9-b162-00fd8fc4a0cd
Podobne wyszukiwania
Koncentratory tlenu Warszawa
 
(41)
Koncentratory tlenu Poznań
 
(21)
Koncentratory tlenu Kraków
 
(13)
Koncentratory tlenu Wrocław
 
(13)
Koncentratory tlenu Szczecin
 
(13)
Koncentratory tlenu Gdańsk
 
(11)
Koncentratory tlenu Łódź
 
(9)
Koncentratory tlenu Stargard
 
(6)
Koncentratory tlenu Katowice
 
(6)
Koncentratory tlenu Częstochowa
 
(6)
Koncentratory tlenu Gliwice
 
(5)
Koncentratory tlenu Marki
 
(5)
Koncentratory tlenu Sosnowiec
 
(5)
Koncentratory tlenu Chojnów
 
(4)
Koncentratory tlenu Bielsko-Biała
 
(4)
Koncentratory tlenu Zielona Góra
 
(4)
Koncentratory tlenu Jasło
 
(4)
Koncentratory tlenu Puszczykowo
 
(4)
Koncentratory tlenu Chorzów
 
(4)
Koncentratory tlenu Pabianice
 
(4)