| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 19 kg |
| Wyrób medyczny | tak |
| Typ wyrobu medycznego | wyrób medyczny lub wyrób medyczny do diagnostyki in-vitro |
| Producent wyrobu medycznego | DeVilbiss Healthcare USA |
| Klasa wyrobu medycznego | IIb |
| Rodzaj | stacjonarny |
| Marka | DeVilbiss |
| Model | 525KS |
| Kolor dominujący | czarny |
| Przepływ tlenu | 0.5 l/min, 5 l/min |
| Stężenie tlenu | 92 %, 94 % |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Szerokość produktu | 36 cm |
| Wysokość produktu | 62 cm |
| Głębokość produktu | 30 cm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Pobór mocy | 300 W |
| Zasilanie | elektryczne |
| Certyfikat | CE |
O przedmiocie
Oferta: 22386a43-3c26-4972-b25f-5121a4f3dc06
Podobne wyszukiwania
Koncentratory tlenu Warszawa
 
(40)
Koncentratory tlenu Poznań
 
(23)
Koncentratory tlenu Kraków
 
(13)
Koncentratory tlenu Wrocław
 
(13)
Koncentratory tlenu Szczecin
 
(13)
Koncentratory tlenu Łódź
 
(9)
Koncentratory tlenu Gdańsk
 
(9)
Koncentratory tlenu Częstochowa
 
(6)
Koncentratory tlenu Puszczykowo
 
(6)
Koncentratory tlenu Bydgoszcz
 
(5)
Koncentratory tlenu Marki
 
(5)
Koncentratory tlenu Sosnowiec
 
(5)
Koncentratory tlenu Katowice
 
(5)
Koncentratory tlenu Jasło
 
(4)
Koncentratory tlenu Pabianice
 
(4)
Koncentratory tlenu Zielona Góra
 
(4)
Koncentratory tlenu Kielce
 
(4)
Koncentratory tlenu Chorzów
 
(4)
Koncentratory tlenu Chojnów
 
(4)
Koncentratory tlenu Gliwice
 
(4)
Koncentratory tlenu Płock
 
(4)