| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15.000 kg |
| Rodzaj | stacjonarny |
| Marka | Philips |
| Model | EverFlo |
| Kod producenta | 13809 |
| Kolor | niebieski |
| Przepływ tlenu | 0.5 l/min, 5 l/min |
| Stężenie tlenu | 90 %, 96 % |
| Poziom hałasu | 43 dB |
| Szerokość produktu | 38.10 cm |
| Wysokość produktu | 58.40 cm |
| Głębokość produktu | 24.10 cm |
| Waga produktu | 14.00 kg |
| Pobór mocy | 300 W |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zawiera baterie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: e0bc1874-4a41-4464-b1b6-f405a05ee9f5
Podobne wyszukiwania
Koncentratory tlenu Warszawa
 
(40)
Koncentratory tlenu Poznań
 
(22)
Koncentratory tlenu Kraków
 
(13)
Koncentratory tlenu Szczecin
 
(13)
Koncentratory tlenu Wrocław
 
(12)
Koncentratory tlenu Gdańsk
 
(9)
Koncentratory tlenu Łódź
 
(9)
Koncentratory tlenu Puszczykowo
 
(6)
Koncentratory tlenu Częstochowa
 
(6)
Koncentratory tlenu Stargard
 
(6)
Koncentratory tlenu Marki
 
(5)
Koncentratory tlenu Katowice
 
(5)
Koncentratory tlenu Gliwice
 
(5)
Koncentratory tlenu Sosnowiec
 
(5)
Koncentratory tlenu Pabianice
 
(4)
Koncentratory tlenu Bydgoszcz
 
(4)
Koncentratory tlenu Chojnów
 
(4)
Koncentratory tlenu Zielona Góra
 
(4)
Koncentratory tlenu Płock
 
(4)
Koncentratory tlenu Jasło
 
(4)
Koncentratory tlenu Chorzów
 
(4)
Koncentratory tlenu Kielce
 
(4)