| Stan | Bardzo dobry |
| Wyrób medyczny | tak |
| Rodzaj | stacjonarny |
| Marka | Philips |
| Kolor dominujący | odcienie niebieskiego |
| Zasilanie | sieciowe |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15 kg |
| Model | EverFlo |
| Kod producenta | 1020007 |
| Szerokość produktu | 38 cm |
| Wysokość produktu | 58 cm |
| Głębokość produktu | 24 cm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Przepływ tlenu | 0.5 l/min, 5 l/min |
O przedmiocie
Oferta: a5c82f33-69ff-4560-b425-3216c839307b
Podobne wyszukiwania
Koncentratory tlenu Warszawa
 
(41)
Koncentratory tlenu Poznań
 
(21)
Koncentratory tlenu Wrocław
 
(14)
Koncentratory tlenu Kraków
 
(13)
Koncentratory tlenu Szczecin
 
(13)
Koncentratory tlenu Gdańsk
 
(11)
Koncentratory tlenu Łódź
 
(9)
Koncentratory tlenu Katowice
 
(6)
Koncentratory tlenu Częstochowa
 
(6)
Koncentratory tlenu Stargard
 
(6)
Koncentratory tlenu Marki
 
(5)
Koncentratory tlenu Gliwice
 
(5)
Koncentratory tlenu Sosnowiec
 
(5)
Koncentratory tlenu Pabianice
 
(4)
Koncentratory tlenu Bielsko-Biała
 
(4)
Koncentratory tlenu Chojnów
 
(4)
Koncentratory tlenu Zielona Góra
 
(4)
Koncentratory tlenu Jasło
 
(4)
Koncentratory tlenu Puszczykowo
 
(4)
Koncentratory tlenu Chorzów
 
(4)