| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12 kg |
| Przepływ tlenu | 0 l/min, 5 l/min |
| Stężenie tlenu | 90 %, 96 % |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Szerokość produktu | 31 cm |
| Wysokość produktu | 48 cm |
| Głębokość produktu | 29 cm |
| Waga produktu | 11 kg |
| Pobór mocy | 190 W |
| Model | Tokyo 3N |
O przedmiocie
Oferta: 226dd2bf-d44f-4d68-a8b8-68a9c498081d
Podobne wyszukiwania
Koncentratory tlenu Warszawa
 
(41)
Koncentratory tlenu Poznań
 
(21)
Koncentratory tlenu Kraków
 
(13)
Koncentratory tlenu Wrocław
 
(13)
Koncentratory tlenu Szczecin
 
(13)
Koncentratory tlenu Gdańsk
 
(10)
Koncentratory tlenu Łódź
 
(9)
Koncentratory tlenu Częstochowa
 
(6)
Koncentratory tlenu Katowice
 
(6)
Koncentratory tlenu Stargard
 
(6)
Koncentratory tlenu Gliwice
 
(5)
Koncentratory tlenu Marki
 
(5)
Koncentratory tlenu Sosnowiec
 
(5)
Koncentratory tlenu Pabianice
 
(4)
Koncentratory tlenu Chojnów
 
(4)
Koncentratory tlenu Bielsko-Biała
 
(4)
Koncentratory tlenu Kielce
 
(4)
Koncentratory tlenu Zielona Góra
 
(4)
Koncentratory tlenu Jasło
 
(4)
Koncentratory tlenu Puszczykowo
 
(4)
Koncentratory tlenu Chorzów
 
(4)