| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 19 kg |
| Rodzaj | stacjonarny |
| Marka | DeVilbiss |
| Model | 525KS |
| Kod producenta | 525KS |
| Kolor | czarny |
| Przepływ tlenu | 0.5 l/min, 5 l/min |
| Stężenie tlenu | 90 %, 96 % |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Szerokość produktu | 34.20 cm |
| Wysokość produktu | 62.20 cm |
| Głębokość produktu | 30.40 cm |
| Waga produktu | 16.30 kg |
| Pobór mocy | 320 W |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zawiera baterie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Oferta: 73235652-a7f7-4f88-a535-816a6a655540
Podobne wyszukiwania
Koncentratory tlenu Warszawa
 
(41)
Koncentratory tlenu Poznań
 
(23)
Koncentratory tlenu Kraków
 
(13)
Koncentratory tlenu Szczecin
 
(13)
Koncentratory tlenu Wrocław
 
(12)
Koncentratory tlenu Łódź
 
(9)
Koncentratory tlenu Gdańsk
 
(9)
Koncentratory tlenu Puszczykowo
 
(6)
Koncentratory tlenu Częstochowa
 
(6)
Koncentratory tlenu Marki
 
(5)
Koncentratory tlenu Bydgoszcz
 
(5)
Koncentratory tlenu Gliwice
 
(5)
Koncentratory tlenu Katowice
 
(5)
Koncentratory tlenu Sosnowiec
 
(5)
Koncentratory tlenu Pabianice
 
(4)
Koncentratory tlenu Chojnów
 
(4)
Koncentratory tlenu Zielona Góra
 
(4)
Koncentratory tlenu Jasło
 
(4)
Koncentratory tlenu Chorzów
 
(4)
Koncentratory tlenu Kielce
 
(4)