| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Konica |
| Mocowanie | inne |
| Ogniskowa | 40 mm |
| Przysłona | f/1.8 |
| Obiektyw do matryc | 1/1.7", 1/2.3", pełna klatka, APS-C, 4/3, APS-H, 1" |
| Typ ogniskowania | stałoogniskowe |
| Stabilizacja | nie |
| Typ obiektywu | szerokokątny |
| Ustawianie ostrości | manualne |
| Konstrukcja | skala ostrości |
| Model | KONICA HEXANON AR 40mm f/1.8 |
| EAN (GTIN) | 4250836101228 |
| Średnica filtra | 55.00 mm |
| Minimalny dystans ostrzenia | 45 cm |
| Konstrukcja (liczba elementów) | 6 elementów w 5 grupach |
| Liczba listków przysłony | 6 |
| Waga produktu | 140.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Kod producenta | Konica |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 897c9c3c-7de4-4723-b026-efd1d767b214
Podobne wyszukiwania
Obiektywy Warszawa
 
(1354)
Obiektywy Piastów
 
(154)
Obiektywy Gdańsk
 
(147)
Obiektywy Lublin
 
(86)
Obiektywy Kielce
 
(80)
Obiektywy Góra Kalwaria
 
(71)
Obiektywy Jelenia Góra
 
(51)
Obiektywy Rzeszów
 
(48)
Obiektywy Bydgoszcz
 
(41)
Obiektywy Gliwice
 
(31)
Obiektywy Sosnowiec
 
(29)
Obiektywy Piaseczno
 
(28)
Obiektywy Legnica
 
(27)
Obiektywy Opole
 
(26)
Obiektywy Bielsko-Biała
 
(23)
Obiektywy Wałbrzych
 
(21)
Obiektywy Dobczyce
 
(20)
Obiektywy Pabianice
 
(20)
Obiektywy Zamość
 
(20)
Obiektywy Przemyśl
 
(20)
Obiektywy Włocławek
 
(17)
Obiektywy Dąbrowa Górnicza
 
(16)
Obiektywy Suwałki
 
(15)
Obiektywy Piła
 
(14)
Obiektywy Pruszków
 
(14)
Obiektywy Stargard
 
(13)
Obiektywy Piekary Śląskie
 
(13)
Obiektywy Siedlce
 
(13)
Obiektywy Koło
 
(12)
Obiektywy Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Obiektywy Słupsk
 
(11)
Obiektywy Nowogard
 
(11)
Obiektywy Zgierz
 
(11)
Obiektywy Ełk
 
(11)
Obiektywy Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Obiektywy Dębica
 
(10)
Obiektywy Biała Podlaska
 
(10)
Obiektywy Elbląg
 
(10)
Obiektywy Legionowo
 
(10)
Obiektywy Puławy
 
(10)
Obiektywy Bochnia
 
(10)
Obiektywy Krosno
 
(9)
Obiektywy Konin
 
(8)
Obiektywy Sierpc
 
(8)
Obiektywy Kłodzko
 
(8)
Obiektywy Bolesławiec
 
(8)
Obiektywy Myszków
 
(8)
Obiektywy Zawiercie
 
(8)
Obiektywy Siemianowice Śląskie
 
(7)
Obiektywy Wołomin
 
(7)
Obiektywy Bogdaniec
 
(7)
Obiektywy Mysłowice
 
(7)
Obiektywy Bystrzyca Kłodzka
 
(7)
Obiektywy Limanowa
 
(7)
Obiektywy Głogów
 
(7)
Obiektywy Czechowice-Dziedzice
 
(7)
Obiektywy Oława
 
(7)
Obiektywy Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Obiektywy Raszków
 
(7)
Obiektywy Niepołomice
 
(6)
Obiektywy Jarosław
 
(6)
Obiektywy Prochowice
 
(6)
Obiektywy Skierniewice
 
(6)
Obiektywy Radzionków
 
(6)
Obiektywy Zgorzelec
 
(6)
Obiektywy Kluczbork
 
(6)
Obiektywy Ostrowiec Świętokrzyski
 
(6)
Obiektywy Nowy Targ
 
(6)
Obiektywy Rąbień AB
 
(5)
Obiektywy Mikołów
 
(5)
Obiektywy Wyszków
 
(5)
Obiektywy Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Obiektywy Wałcz
 
(5)
Obiektywy Ustroń
 
(5)
Obiektywy Żywiec
 
(5)
Obiektywy Kudowa-Zdrój
 
(5)
Obiektywy Leszno
 
(5)
Obiektywy Jordanów
 
(5)
Obiektywy Gryfice
 
(5)
Obiektywy Zieleniewo
 
(4)
Obiektywy Rzędkowice
 
(4)
Obiektywy Kowary
 
(4)
Obiektywy Nowe Pieścirogi
 
(4)
Obiektywy Józefów
 
(4)
Obiektywy Pęgów
 
(4)
Obiektywy Zduńska Wola
 
(4)
Obiektywy Sułkowice
 
(4)
Obiektywy Nysa
 
(4)
Obiektywy Porosły
 
(4)
Obiektywy Błonie-Wieś
 
(4)
Obiektywy Rydułtowy
 
(4)
Obiektywy Dzierżoniów
 
(4)
Obiektywy Trzebnica
 
(4)
Obiektywy Racibórz
 
(4)
Obiektywy Małkinia Górna
 
(4)
Obiektywy Siemiatycze
 
(4)