O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Gry w zestawie | nie |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Złącza | USB |
| Kolor | czarny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | N2H001 |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Dołączone gry | FC 25 |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Wysokość produktu | 166.00 cm |
| Szerokość produktu | 272.00 cm |
| Waga produktu | 0.53 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.630 kg |
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: d5d2d74d-6185-4352-b78c-fccd479867a7