| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor | czerwony |
| Wersja | Switch |
| Szerokość produktu | 238.60 cm |
| Wysokość produktu | 102.00 cm |
| Głębokość produktu | 14.00 cm |
| Waga produktu | 1.54 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Nic |
| Załączone wyposażenie | Etiu Black, Nakładki na Analogi |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Kod producenta | NSH006 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b0c2df52-5181-4bce-b0d7-ea5d71935daf
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(70)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(22)
Konsole Wrocław
 
(18)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(15)
Konsole Kielce
 
(14)
Konsole Białystok
 
(8)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Opole
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)