| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | nie |
| Załączone wyposażenie | Torba oraz oryginalne opakowanie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.510 kg |
| Kod producenta | 10002207 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 596c8cb1-beab-4877-a7b7-e00aefa510fe
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(70)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(18)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Kielce
 
(14)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Białystok
 
(8)
Konsole Sosnowiec
 
(8)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Opole
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Jelenia Góra
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)