| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Gry w zestawie | nie |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Wersja | Switch |
| Złącza | HDMI, USB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
| Załączone wyposażenie | stacja dokująca |
| Szerokość produktu | 24.20 cm |
| Wysokość produktu | 1.39 cm |
| Waga produktu | 0.42 kg |
| Głębokość produktu | 10.20 cm |
| Dołączone gry | Brak |
| Kod producenta | NSH008 |
O przedmiocie
Oferta: 6dfd1137-90be-427c-a130-b54fa46d2eff
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(61)
Konsole Poznań
 
(24)
Konsole Kraków
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(17)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Gdańsk
 
(15)
Konsole Łódź
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Białystok
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(6)
Konsole Rzeszów
 
(6)
Konsole Radom
 
(6)
Konsole Olsztyn
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Piaseczno
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(4)
Konsole Marki
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Częstochowa
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)