| Stan | Bardzo dobry |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Głębokość produktu | 1.40 cm |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | Mario Kart 8 Deluxe |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.540 kg |
| Kod producenta | 10008710 |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Oferta: 09f10ae9-9f83-4f8f-9077-b108ae9f858a
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(57)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(19)
Konsole Szczecin
 
(18)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(9)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Piaseczno
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Zabrze
 
(4)