| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch OLED |
| Szerokość produktu | 242.00 cm |
| Wysokość produktu | 102.00 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 1.12 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Złącza | AUX, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Dołączone gry | Nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
| Kod producenta | NSH007 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Oferta: 3fb8e646-4f91-456a-b891-d3bc0d87f6b9
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(70)
Konsole Kraków
 
(27)
Konsole Poznań
 
(22)
Konsole Wrocław
 
(21)
Konsole Szczecin
 
(19)
Konsole Łódź
 
(15)
Konsole Kielce
 
(15)
Konsole Gdańsk
 
(13)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Sosnowiec
 
(9)
Konsole Katowice
 
(8)
Konsole Rzeszów
 
(8)
Konsole Gdynia
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Świnoujście
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Opole
 
(5)
Konsole Lublin
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Przytkowice
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Piaseczno
 
(4)
Konsole Kobyłka
 
(4)
Konsole Radom
 
(4)
Konsole Bytom
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Konarzyce
 
(4)
Konsole Słupsk
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Bielsko-Biała
 
(4)