| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch OLED |
| Szerokość produktu | 242 cm |
| Wysokość produktu | 102 cm |
| Głębokość produktu | 13.9 cm |
| Waga produktu | 1.2 kg |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | RJ-45 (LAN), USB, HDMI, AUX |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | tak |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Oferta: a63b8522-f94f-46c7-acbf-a11b4048d16b
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(57)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(19)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(9)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Bytom
 
(6)
Konsole Katowice
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Piaseczno
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Płock
 
(4)
Konsole Zabrze
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)