| Stan | Bardzo dobry |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.520 kg |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Zawiera baterie | nie |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Kolor | wielokolorowy |
| Szerokość produktu | 242.00 cm |
| Producent | Nintendo |
| Waga produktu | 1.12 kg |
| Złącza | USB, AUX |
| Kod producenta | NSH007 |
| Wysokość produktu | 102.00 cm |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Dołączone gry | Nie |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja | Switch OLED |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a0e568cd-8fd8-4953-ad68-2a3f134aeff3
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(64)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(23)
Konsole Wrocław
 
(17)
Konsole Szczecin
 
(17)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Białystok
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(8)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Piaseczno
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Bytom
 
(6)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Płock
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Zabrze
 
(4)