| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Nintendo |
| Kolor | wielokolorowy |
| Wersja | Switch |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | 10002207 |
| Szerokość produktu | 23.90 cm |
| Wysokość produktu | 10.20 cm |
| Głębokość produktu | 13.90 cm |
| Waga produktu | 0.30 kg |
| Dołączone gry | nie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.510 kg |
| Kod taryfy celnej | 95045000 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9898a85c-7646-48ea-8878-0bd9e8c01203
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(56)
Konsole Kraków
 
(25)
Konsole Poznań
 
(24)
Konsole Wrocław
 
(19)
Konsole Szczecin
 
(18)
Konsole Gdańsk
 
(14)
Konsole Łódź
 
(12)
Konsole Białystok
 
(11)
Konsole Kielce
 
(10)
Konsole Gdynia
 
(9)
Konsole Katowice
 
(7)
Konsole Sosnowiec
 
(7)
Konsole Olsztyn
 
(7)
Konsole Rzeszów
 
(7)
Konsole Opole
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Świnoujście
 
(5)
Konsole Stargard
 
(5)
Konsole Słupsk
 
(5)
Konsole Piaseczno
 
(5)
Konsole Lubliniec
 
(5)
Konsole Suwałki
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Radom
 
(5)
Konsole Zamość
 
(4)
Konsole Siemianowice Śląskie
 
(4)
Konsole Przytkowice
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Bydgoszcz
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Zabrze
 
(4)