| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Sony |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
| Kod producenta | FAT |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu | 23.00 cm |
| Wysokość produktu | 19.00 cm |
| Głębokość produktu | 17.00 cm |
| Waga produktu | 2.70 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dysk / wbudowana pamięć | 40 GB |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Gry w zestawie | nie |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 8ceea258-87f7-4719-8595-5896d83abdf8
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(24)
Konsole Łódź
 
(17)
Konsole Wrocław
 
(10)
Konsole Kraków
 
(9)
Konsole Poznań
 
(8)
Konsole Rzeszów
 
(8)
Konsole Gdańsk
 
(7)
Konsole Szczecin
 
(6)
Konsole Mirosławiec
 
(6)
Konsole Lublin
 
(6)
Konsole Bielawa
 
(5)
Konsole Bytom
 
(5)
Konsole Olsztyn
 
(5)
Konsole Bielsko-Biała
 
(5)
Konsole Gliwice
 
(4)
Konsole Białystok
 
(4)
Konsole Puławy
 
(4)
Konsole Koszalin
 
(4)
Konsole Toruń
 
(4)
Konsole Częstochowa
 
(4)
Konsole Fajsławice
 
(4)
Konsole Pruszków
 
(4)
Konsole Kielce
 
(4)