| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Producent | Sony |
| Kolor | czarny |
| Wersja | PlayStation 4 slim |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Złącza | HDMI, USB, RJ-45 (LAN) |
| Obsługiwane technologie | HDR, VR |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Gry w zestawie | nie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | CUH-2216B |
| Szerokość produktu | 26.50 cm |
| Wysokość produktu | 3.90 cm |
| Głębokość produktu | 28.80 cm |
| Waga produktu | 2.10 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.500 kg |
| Dołączone gry | bez gier |
| Kod taryfy celnej | 95045000 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 6993d9ce-87dc-4699-936e-493f4830ade5
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(115)
Konsole Wrocław
 
(35)
Konsole Kraków
 
(34)
Konsole Łódź
 
(33)
Konsole Poznań
 
(30)
Konsole Gdańsk
 
(29)
Konsole Lublin
 
(23)
Konsole Bydgoszcz
 
(18)
Konsole Bielsko-Biała
 
(16)
Konsole Szczecin
 
(16)
Konsole Gdynia
 
(15)
Konsole Płock
 
(11)
Konsole Kielce
 
(11)
Konsole Częstochowa
 
(10)
Konsole Olsztyn
 
(10)
Konsole Koluszki
 
(10)
Konsole Sosnowiec
 
(10)
Konsole Katowice
 
(9)
Konsole Tychy
 
(7)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Głogów
 
(6)
Konsole Nowy Targ
 
(6)
Konsole Pruszków
 
(6)
Konsole Biała Podlaska
 
(5)
Konsole Tarnów
 
(5)
Konsole Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Konsole Żary
 
(5)
Konsole Włocławek
 
(5)
Konsole Marki
 
(5)
Konsole Tomaszów Mazowiecki
 
(5)
Konsole Koszalin
 
(5)
Konsole Rzeszów
 
(5)
Konsole Wałbrzych
 
(4)
Konsole Krosno
 
(4)
Konsole Czajowice
 
(4)
Konsole Rumia
 
(4)
Konsole Tczew
 
(4)
Konsole Miłoszyce
 
(4)
Konsole Sulejówek
 
(4)
Konsole Witkowo
 
(4)
Konsole Zbąszyń
 
(4)
Konsole Węgrzce
 
(4)
Konsole Piotrków Trybunalski
 
(4)
Konsole Olkusz
 
(4)
Konsole Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Konsole Ruda Śląska
 
(4)
Konsole Elbląg
 
(4)
Konsole Gliwice
 
(4)
Konsole Mińsk Mazowiecki
 
(4)
Konsole Ząbki
 
(4)
Konsole Żory
 
(4)
Konsole Maliszewo
 
(4)
Konsole Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Konsole Skierniewice
 
(4)
Konsole Nowa Sól
 
(4)