| Stan | Bardzo dobry |
| Producent | Sony |
| Kod producenta | 711719975601 |
| EAN (GTIN) | 711719975601 |
| Kolor | czarny |
| Szerokość produktu | 26.5 cm |
| Wysokość produktu | 34 cm |
| Głębokość produktu | 12 cm |
| Waga produktu | 2.1 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.56 kg |
| Wersja | PlayStation 4 slim |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth |
| Złącza | RJ-45 (LAN), USB, HDMI, AUX |
| Obsługiwane technologie | VR, HDR |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Gry w zestawie | tak |
| Dołączone gry | GTA, ARK, Sonic, Wiedźmin, Crew2 |
| Załączone wyposażenie | pady, konsola, gry |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | zastępcze |
O przedmiocie
Oferta: 2c11bf4b-3f5f-447e-8f40-4365b15bf8f4
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(115)
Konsole Lublin
 
(35)
Konsole Wrocław
 
(35)
Konsole Poznań
 
(34)
Konsole Kraków
 
(34)
Konsole Łódź
 
(33)
Konsole Gdańsk
 
(29)
Konsole Bydgoszcz
 
(16)
Konsole Bielsko-Biała
 
(14)
Konsole Gdynia
 
(14)
Konsole Szczecin
 
(13)
Konsole Płock
 
(11)
Konsole Kielce
 
(11)
Konsole Olsztyn
 
(10)
Konsole Częstochowa
 
(10)
Konsole Katowice
 
(10)
Konsole Sosnowiec
 
(9)
Konsole Tychy
 
(7)
Konsole Nowy Targ
 
(6)
Konsole Jaworzno
 
(6)
Konsole Pruszków
 
(6)
Konsole Rzeszów
 
(6)
Konsole Głogów
 
(6)
Konsole Zielona Góra
 
(6)
Konsole Suwałki
 
(6)
Konsole Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Konsole Tarnów
 
(5)
Konsole Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Konsole Żary
 
(5)
Konsole Włocławek
 
(5)
Konsole Marki
 
(5)
Konsole Tomaszów Mazowiecki
 
(5)
Konsole Koszalin
 
(5)
Konsole Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Konsole Koluszki
 
(5)
Konsole Toruń
 
(5)
Konsole Rumia
 
(4)
Konsole Tczew
 
(4)
Konsole Krosno
 
(4)
Konsole Czajowice
 
(4)
Konsole Miłoszyce
 
(4)
Konsole Maliszewo
 
(4)
Konsole Sulejówek
 
(4)
Konsole Mielec
 
(4)
Konsole Słupsk
 
(4)
Konsole Węgrzce
 
(4)
Konsole Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Konsole Ruda Śląska
 
(4)
Konsole Olkusz
 
(4)
Konsole Gliwice
 
(4)
Konsole Jelenia Góra
 
(4)
Konsole Zbąszyń
 
(4)
Konsole Opole
 
(4)
Konsole Żory
 
(4)
Konsole Skierniewice
 
(4)
Konsole Nowa Sól
 
(4)
Konsole Piastów
 
(4)
Konsole Wałbrzych
 
(4)