| Stan | Bardzo dobry |
| Model konsoli | Steam Deck |
| Kod producenta | V004503-00 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Dysk / wbudowana pamięć | 1 TB |
| Złącza | USB |
| Kolor | czarny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Waga produktu | 0.67 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Przekątna ekranu | 7.40 " |
| Pamięć RAM | 16 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4b8073ae-d7b2-4b9e-8c0e-4832d5158523
Podobne wyszukiwania
Steam Deck Bytom
 
(32)
Steam Deck Warszawa
 
(26)
Steam Deck Kraków
 
(11)
Steam Deck Wrocław
 
(10)
Steam Deck Poznań
 
(9)
Steam Deck Kamienna Góra
 
(5)
Steam Deck Katowice
 
(5)
Steam Deck Łódź
 
(5)
Steam Deck Białystok
 
(5)
Steam Deck Gdańsk
 
(4)
Steam Deck Siemianowice Śląskie
 
(4)