| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Kolor | biały |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Złącza | HDMI, USB, RJ-45 (LAN) |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Gry w zestawie | nie |
| Zawiera baterie | nie |
| Kod producenta | Arcade |
| Szerokość produktu | 23.00 cm |
| Wysokość produktu | 21.00 cm |
| Głębokość produktu | 19.00 cm |
| Waga produktu | 2.70 kg |
| Model | FAT |
O przedmiocie
Oferta: 9457c574-9885-40d7-8537-870d9183bb38
Podobne wyszukiwania
Konsole Warszawa
 
(25)
Konsole Rzeszów
 
(18)
Konsole Łódź
 
(18)
Konsole Wrocław
 
(17)
Konsole Strzelce Krajeńskie
 
(8)
Konsole Sosnowiec
 
(6)
Konsole Kielce
 
(6)
Konsole Gdańsk
 
(5)
Konsole Kantyła
 
(5)
Konsole Sulejówek
 
(5)
Konsole Kraków
 
(5)
Konsole Katowice
 
(4)
Konsole Żary
 
(4)
Konsole Obrzębin
 
(4)