| Stan | Nowy |
| Marka | Ariadna |
| Materiał | bawełna |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod koloru | 341 |
| Waga | 100.00 g |
| Długość | 830.000 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.100 kg |
| Zalecane szydełka | 0.90 mm, 0.90 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e2392e9b-70c7-4ad9-b1ea-1779b9e8e02e
Podobne wyszukiwania
Kordonki Siedlce
 
(12)
Kordonki Rożnów
 
(10)
Kordonki Kraków
 
(9)
Kordonki Deszczno
 
(7)
Kordonki Środa Śląska
 
(6)
Kordonki Warszawa
 
(6)
Kordonki Chełm
 
(6)
Kordonki Goleniów
 
(5)
Kordonki Łódź
 
(5)
Kordonki Morąg
 
(4)
Kordonki Płońsk
 
(4)
Kordonki Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Kordonki Rzeszów
 
(4)