| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Kormoran |
| Szerokość opony | 225 mm |
| Profil opony | 65 |
| Średnica | 17" |
| Indeks prędkości | H do 210 km/h |
| Indeks nośności | 106 - 950 kg |
| Model | Snow SUV |
| Rok produkcji | 2021 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f712c995-cb28-4c8f-ad65-2ab6b6883bd5
Podobne wyszukiwania
Zimowe Warszawa
 
(98)
Zimowe Kraków
 
(44)
Zimowe Wrocław
 
(36)
Zimowe Łódź
 
(27)
Zimowe Poznań
 
(23)
Zimowe Gdańsk
 
(23)
Zimowe Białystok
 
(20)
Zimowe Katowice
 
(18)
Zimowe Gdynia
 
(18)
Zimowe Bydgoszcz
 
(13)
Zimowe Rzeszów
 
(11)
Zimowe Bielsko-Biała
 
(9)
Zimowe Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Zimowe Szczecin
 
(9)
Zimowe Sosnowiec
 
(8)
Zimowe Ruda Śląska
 
(7)
Zimowe Lublin
 
(7)
Zimowe Kielce
 
(7)
Zimowe Częstochowa
 
(7)
Zimowe Tarnów
 
(6)
Zimowe Lubin
 
(6)
Zimowe Tarnowskie Góry
 
(6)
Zimowe Gliwice
 
(6)
Zimowe Wałbrzych
 
(6)
Zimowe Gorlice
 
(6)
Zimowe Sochaczew
 
(5)
Zimowe Zamość
 
(5)
Zimowe Tychy
 
(5)
Zimowe Siedlce
 
(5)
Zimowe Puławy
 
(5)
Zimowe Słupsk
 
(5)
Zimowe Pysznica
 
(5)
Zimowe Radomsko
 
(5)
Zimowe Toruń
 
(5)
Zimowe Starachowice
 
(4)
Zimowe Pruszków
 
(4)
Zimowe Przemyśl
 
(4)
Zimowe Radom
 
(4)
Zimowe Zielona Góra
 
(4)
Zimowe Piaseczno
 
(4)
Zimowe Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Zimowe Radzionków
 
(4)
Zimowe Zielonka
 
(4)
Zimowe Bochnia
 
(4)
Zimowe Olsztyn
 
(4)
Zimowe Bytom
 
(4)
Zimowe Kalisz
 
(4)
Zimowe Swarzędz
 
(4)