| Stan | Nowy |
| Rozmiar | XL |
| Płeć | kobieta |
| Marka | Terranova |
| Kolor | brązowy |
| Odcień | miedziany |
| Materiał dominujący | poliester |
| Rękaw | szerokie ramiączka |
| Fason | prosty |
| Wzór dominujący | kwiaty |
| Cechy dodatkowe | koronka |
| Zapięcie | brak |
| Długość całkowita | 56 cm |
| Szerokość pod pachami | 49 cm |
| Szerokość w ramionach | 47 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 253f63e9-1c2e-464e-a451-511b7caf17d7
Podobne wyszukiwania
Bluzki Warszawa
 
(3744)
Bluzki Lublin
 
(706)
Bluzki Koło
 
(553)
Bluzki Kielce
 
(471)
Bluzki Wymiarki
 
(237)
Bluzki Gliwice
 
(205)
Bluzki Sosnowiec
 
(195)
Bluzki Zamość
 
(156)
Bluzki Jarosław
 
(150)
Bluzki Zgierz
 
(132)
Bluzki Ostrów Wielkopolski
 
(129)
Bluzki Witonia
 
(126)
Bluzki Opole
 
(117)
Bluzki Tuszyn
 
(110)
Bluzki Elbląg
 
(107)
Bluzki Morąg
 
(104)
Bluzki Przemyśl
 
(96)
Bluzki Będzin
 
(96)
Bluzki Kłodzko
 
(87)
Bluzki Legionowo
 
(82)
Bluzki Chełmiec
 
(81)
Bluzki Mysłowice
 
(79)
Bluzki Łuków
 
(76)
Bluzki Chodzież
 
(74)
Bluzki Szczecinek
 
(73)
Bluzki Opalenica
 
(72)
Bluzki Kluczbork
 
(72)
Bluzki Myślenice
 
(68)
Bluzki Jelenia Góra
 
(58)
Bluzki Ruda
 
(58)
Bluzki Łochowo
 
(52)
Bluzki Łęczyca
 
(50)
Bluzki Stargard
 
(49)
Bluzki Dziembówko
 
(48)
Bluzki Gryfice
 
(48)
Bluzki Rydułtowy
 
(47)
Bluzki Nowy Targ
 
(47)
Bluzki Ełk
 
(46)
Bluzki Wadowice
 
(39)
Bluzki Rostarzewo
 
(39)
Bluzki Wołów
 
(37)
Bluzki Skierniewice
 
(36)
Bluzki Krasnystaw
 
(36)
Bluzki Siemianowice Śląskie
 
(35)
Bluzki Karsibór
 
(32)
Bluzki Garbów
 
(31)
Bluzki Kuźnica Masłońska
 
(30)
Bluzki Mikołajki
 
(30)
Bluzki Czarna Woda
 
(30)
Bluzki Gostyniec
 
(28)
Bluzki Grodzisk Mazowiecki
 
(25)
Bluzki Bochnia
 
(25)
Bluzki Prochowice
 
(25)
Bluzki Szubin
 
(24)
Bluzki Ząbkowice Śląskie
 
(24)
Bluzki Puławy
 
(23)
Bluzki Celestynów
 
(22)
Bluzki Braniewo
 
(21)
Bluzki Siemiatycze
 
(21)
Bluzki Ostrów Mazowiecka
 
(21)
Bluzki Milicz
 
(20)
Bluzki Komorniki
 
(20)
Bluzki Józefów
 
(19)
Bluzki Młoszowa
 
(19)
Bluzki Wągrowiec
 
(19)
Bluzki Grabówka
 
(18)
Bluzki Brzoza
 
(18)
Bluzki Brwinów
 
(18)
Bluzki Czaplinek
 
(18)
Bluzki Stryszawa
 
(17)
Bluzki Zarszyn
 
(17)
Bluzki Bukowno
 
(17)
Bluzki Płońsk
 
(16)
Bluzki Żabno
 
(16)
Bluzki Żarki
 
(16)
Bluzki Głubczyce
 
(16)
Bluzki Góra
 
(15)
Bluzki Mikołów
 
(15)
Bluzki Kamienna Góra
 
(15)
Bluzki Baruchowo
 
(15)
Bluzki Węgliniec
 
(15)
Bluzki Czaniec
 
(15)
Bluzki Olsztynek
 
(15)
Bluzki Pelplin
 
(15)
Bluzki Kołaczyce
 
(15)
Bluzki Raciszewo
 
(15)
Bluzki Dobromierz
 
(14)
Bluzki Wałcz
 
(14)
Bluzki Mieszkowice
 
(14)
Bluzki Tarnowo Podgórne
 
(14)
Bluzki Janów Lubelski
 
(13)
Bluzki Grabów nad Pilicą
 
(13)
Bluzki Kobyłka
 
(13)
Bluzki Miejska Górka
 
(12)
Bluzki Jaroty
 
(12)
Bluzki Kostrzyn nad Odrą
 
(12)