| Stan | Bardzo dobry |
| Napęd | brak napędu |
| Marka | Florabest |
| Moc | 1.35 kW |
| Moc silnika spalinowego | 1.8 KM |
| Seria | FBS 43A1 |
| Waga narzędzia | 12 kg |
| Szerokość produktu | 160 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 822e6c40-bc99-47a0-9840-be17cd2464db
Podobne wyszukiwania
Kosiarki spalinowe Raszków
 
(18)
Kosiarki spalinowe Warszawa
 
(12)
Kosiarki spalinowe Kraków
 
(10)
Kosiarki spalinowe Strzyżów
 
(9)
Kosiarki spalinowe Wrocław
 
(9)
Kosiarki spalinowe Chocianów
 
(8)
Kosiarki spalinowe Bochnia
 
(8)
Kosiarki spalinowe Radonia
 
(8)
Kosiarki spalinowe Mikołów
 
(7)
Kosiarki spalinowe Łódź
 
(7)
Kosiarki spalinowe Szczecin
 
(7)
Kosiarki spalinowe Wołczyn
 
(6)
Kosiarki spalinowe Żary
 
(6)
Kosiarki spalinowe Tarnów
 
(6)
Kosiarki spalinowe Pielgrzymka
 
(6)
Kosiarki spalinowe Nowy Tomyśl
 
(6)
Kosiarki spalinowe Siedlce
 
(5)
Kosiarki spalinowe Annopol
 
(5)
Kosiarki spalinowe Łobez
 
(5)
Kosiarki spalinowe Czerniejów
 
(5)
Kosiarki spalinowe Wodziczna
 
(5)
Kosiarki spalinowe Godkowo
 
(5)
Kosiarki spalinowe Racibórz
 
(4)
Kosiarki spalinowe Sępólno Krajeńskie
 
(4)
Kosiarki spalinowe Truskaw
 
(4)
Kosiarki spalinowe Nowy Sącz
 
(4)
Kosiarki spalinowe Lublin
 
(4)