| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Einhell |
| Kosz | z koszem |
| Regulacja wysokości koszenia | z regulacją |
| Informacje dodatkowe | ładowarka w zestawie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Seria | GE-CM 43 Li M |
| Kod producenta | GE-CM 43 Li M |
| Pojemność kosza | 63 l |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Emisja hałasu | 94 dB |
| Czas pracy akumulatora | 45 min |
| Czas ładowania | 1 h |
| Wydajność koszenia | 600 m² |
| Waga narzędzia | 16 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 21.300 kg |
| EAN (GTIN) | 4006825647273 |
| Szerokość produktu | 48 cm |
| Model | GE-CM 43 LI |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c72e53b8-84fc-4110-9d0e-8c34985f33a3
Podobne wyszukiwania
Kosiarki akumulatorowe Truskaw
 
(55)
Kosiarki akumulatorowe Wrocław
 
(15)
Kosiarki akumulatorowe Warszawa
 
(8)
Kosiarki akumulatorowe Mirosławiec
 
(8)
Kosiarki akumulatorowe Raszków
 
(8)
Kosiarki akumulatorowe Szczecin
 
(5)
Kosiarki akumulatorowe Mszana Dolna
 
(4)
Kosiarki akumulatorowe Morzywół
 
(4)
Kosiarki akumulatorowe Jastrzębie-Zdrój
 
(4)
Kosiarki akumulatorowe Sosnowiec
 
(4)
Kosiarki akumulatorowe Krotoszyn
 
(4)