| Stan | Nowy |
| Regulacja wielkości kostek | tak |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Marka | Klarstein |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Wydajność | 13 kg/24 h |
| Szerokość produktu | 25 cm |
| Wysokość produktu | 43 cm |
| Głębokość produktu | 39 cm |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2.90 l |
| Moc | 145 W |
| Waga produktu | 11.30 kg |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: be5789ba-e8b2-4402-a9c5-b24f6b096b25
Podobne wyszukiwania
Kostkarki do lodu Warszawa
 
(25)
Kostkarki do lodu Wrocław
 
(6)
Kostkarki do lodu Krzyż Wielkopolski
 
(5)