| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar | M |
| Płeć | mężczyzna |
| Marka | bez marki |
| Postać/temat | kowboj |
| Szerokość w ramionach | 43 cm |
| Długość nogawki od kroku | 75 cm |
| Szerokość pod pachami | 51 cm |
| Długość rękawa | 61 cm |
| Szerokość w pasie | 57 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1560b873-0c43-4fba-a05e-2f41c78801e6
Podobne wyszukiwania
Kostiumy męskie Lublin
 
(216)
Kostiumy męskie Nieborów
 
(50)
Kostiumy męskie Warszawa
 
(34)
Kostiumy męskie Kraków
 
(24)
Kostiumy męskie Łódź
 
(24)
Kostiumy męskie Bydgoszcz
 
(18)
Kostiumy męskie Tarnowskie Góry
 
(17)
Kostiumy męskie Rzeszów
 
(12)
Kostiumy męskie Pniówek
 
(12)
Kostiumy męskie Wrocław
 
(10)
Kostiumy męskie Lubin
 
(10)
Kostiumy męskie Gdańsk
 
(10)
Kostiumy męskie Poznań
 
(9)
Kostiumy męskie Tolkmicko
 
(9)
Kostiumy męskie Dziembówko
 
(9)
Kostiumy męskie Stargard
 
(7)
Kostiumy męskie Ćwiklice
 
(7)
Kostiumy męskie Bytom
 
(5)
Kostiumy męskie Katowice
 
(5)
Kostiumy męskie Pruszków
 
(5)
Kostiumy męskie Ornontowice
 
(5)
Kostiumy męskie Kielce
 
(4)
Kostiumy męskie Grabówiec
 
(4)
Kostiumy męskie Sieradz
 
(4)
Kostiumy męskie Bogumiłowice
 
(4)
Kostiumy męskie Nowy Sącz
 
(4)
Kostiumy męskie Bielsko-Biała
 
(4)
Kostiumy męskie Oława
 
(4)
Kostiumy męskie Wołomin
 
(4)
Kostiumy męskie Chojnice
 
(4)
Kostiumy męskie Mława
 
(4)