| Stan | Nowy |
| Marka | Songmics |
| Rodzaj | kosz na śmieci |
| Materiał dominujący | metal |
| Kolor | biały |
| Liczba komór | 3 |
| Rodzaj segregacji | papier, szkło kolorowe, metal, aluminium, odpady biologiczne, plastik, szkło |
| Cechy dodatkowe | bezdotykowy |
| Pojemność | 24.00 l |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.700 kg |
| Kod producenta | LTB24WT |
| Wysokość produktu | 51.50 cm |
| Szerokość produktu | 45.50 cm |
| Długość | 33.50 cm |
| Waga | 4.20 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 412111e6-b2e2-41d7-9290-110a8c4292db
Podobne wyszukiwania
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Warszawa
 
(22)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Wrocław
 
(18)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Rzeszów
 
(9)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Mierzyn
 
(8)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Kraków
 
(8)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Puławy
 
(7)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Sławków
 
(5)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Karpacz
 
(4)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Stara Kamienica
 
(4)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Brzeziny
 
(4)
Kosze na śmieci i pojemniki do segregacji Nekla
 
(4)