| Stan | Nowy |
| Kolor | biały |
| Materiał wykonania | drewno |
| Stan opakowania | otwarte |
| Pojemność | 60.00 l |
| Szerokość produktu | 52.00 cm |
| Wysokość produktu | 82.00 cm |
| Głębokość produktu | 28.00 cm |
| Kod producenta | KOSZ NA PRANIE Dwukomorowy BAMBUSOWY z Półką |
| EAN (GTIN) | 5903855086722 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 28c88660-db99-429c-b05e-543943278d53
Podobne wyszukiwania
Kosze i pojemniki na pranie Warszawa
 
(61)
Kosze i pojemniki na pranie Łódź
 
(41)
Kosze i pojemniki na pranie Kraków
 
(38)
Kosze i pojemniki na pranie Gdańsk
 
(27)
Kosze i pojemniki na pranie Radom
 
(20)
Kosze i pojemniki na pranie Wrocław
 
(18)
Kosze i pojemniki na pranie Inowrocław
 
(11)
Kosze i pojemniki na pranie Bydgoszcz
 
(10)
Kosze i pojemniki na pranie Poznań
 
(9)
Kosze i pojemniki na pranie Mysłowice
 
(9)
Kosze i pojemniki na pranie Skała
 
(9)
Kosze i pojemniki na pranie Niepołomice
 
(6)
Kosze i pojemniki na pranie Siemianowice Śląskie
 
(5)
Kosze i pojemniki na pranie Gilowice
 
(5)
Kosze i pojemniki na pranie Gródek
 
(5)
Kosze i pojemniki na pranie Nekla
 
(5)
Kosze i pojemniki na pranie Sulejówek
 
(5)
Kosze i pojemniki na pranie Białystok
 
(4)
Kosze i pojemniki na pranie Kramsk
 
(4)
Kosze i pojemniki na pranie Imielin
 
(4)
Kosze i pojemniki na pranie Bielsko-Biała
 
(4)