| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | inna |
| Rozmiar kołnierzyka | 41 |
| Płeć | mężczyzna |
| Rozmiar | L/XL |
| Kolor | beżowy |
| Odcień | kremowy |
| Kolor dodatkowy | brązowy |
| Wzór dominujący | paski |
| Fason | regular |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Obwód kołnierzyka | 41 cm |
| Szerokość pod pachami | 60 cm |
| Szerokość w ramionach | 48 cm |
| Linia | regular |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d57f603f-b0ec-43b2-b905-8c25d7246044
Podobne wyszukiwania
Koszule eleganckie Bielsko-Biała
 
(265)
Koszule eleganckie Warszawa
 
(259)
Koszule eleganckie Gdańsk
 
(149)
Koszule eleganckie Sieradz
 
(56)
Koszule eleganckie Lublin
 
(41)
Koszule eleganckie Rzeszów
 
(36)
Koszule eleganckie Kielce
 
(35)
Koszule eleganckie Opole
 
(32)
Koszule eleganckie Szczecin
 
(28)
Koszule eleganckie Bydgoszcz
 
(26)
Koszule eleganckie Włocławek
 
(25)
Koszule eleganckie Gryfice
 
(22)
Koszule eleganckie Częstochowa
 
(20)
Koszule eleganckie Jelenia Góra
 
(17)
Koszule eleganckie Radków
 
(15)
Koszule eleganckie Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Koszule eleganckie Gdynia
 
(14)
Koszule eleganckie Karolina
 
(14)
Koszule eleganckie Radom
 
(14)
Koszule eleganckie Chełmża
 
(13)
Koszule eleganckie Gliwice
 
(13)
Koszule eleganckie Żegocina
 
(12)
Koszule eleganckie Chorzów
 
(12)
Koszule eleganckie Wadowice
 
(12)
Koszule eleganckie Siedlików
 
(11)
Koszule eleganckie Krapkowice
 
(11)
Koszule eleganckie Biała Podlaska
 
(11)
Koszule eleganckie Sanok
 
(10)
Koszule eleganckie Kraczkowa
 
(10)
Koszule eleganckie Głogówek
 
(10)
Koszule eleganckie Będzin
 
(10)
Koszule eleganckie Rupniów
 
(10)
Koszule eleganckie Puławy
 
(9)
Koszule eleganckie Myślenice
 
(9)
Koszule eleganckie Radłów
 
(9)
Koszule eleganckie Jaworzno
 
(9)
Koszule eleganckie Zgierz
 
(9)
Koszule eleganckie Myszyniec
 
(8)
Koszule eleganckie Radomsko
 
(8)
Koszule eleganckie Banino
 
(8)
Koszule eleganckie Chodel
 
(8)
Koszule eleganckie Lipinki
 
(7)
Koszule eleganckie Tarnów
 
(7)
Koszule eleganckie Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Koszule eleganckie Opalenica
 
(7)
Koszule eleganckie Krosno
 
(7)
Koszule eleganckie Gniewczyna Łańcucka
 
(7)
Koszule eleganckie Leszno
 
(7)
Koszule eleganckie Wałbrzych
 
(7)
Koszule eleganckie Elbląg
 
(7)
Koszule eleganckie Jarosław
 
(6)
Koszule eleganckie Przemyśl
 
(6)
Koszule eleganckie Pruszków
 
(6)
Koszule eleganckie Stargard
 
(6)
Koszule eleganckie Bolesławiec
 
(6)
Koszule eleganckie Sosnowiec
 
(6)
Koszule eleganckie Bełżyce
 
(6)
Koszule eleganckie Legnica
 
(6)
Koszule eleganckie Kalisz
 
(6)
Koszule eleganckie Busko-Zdrój
 
(6)
Koszule eleganckie Legionowo
 
(6)
Koszule eleganckie Konin
 
(5)
Koszule eleganckie Suwałki
 
(5)
Koszule eleganckie Żory
 
(5)
Koszule eleganckie Grębocin
 
(5)
Koszule eleganckie Grójec
 
(5)
Koszule eleganckie Zamość
 
(5)
Koszule eleganckie Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Koszule eleganckie Stryszawa
 
(5)
Koszule eleganckie Siedlce
 
(5)
Koszule eleganckie Poręba
 
(5)
Koszule eleganckie Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Koszule eleganckie Rzezawa
 
(5)
Koszule eleganckie Barlinek
 
(5)
Koszule eleganckie Bochnia
 
(5)
Koszule eleganckie Działoszyn
 
(5)
Koszule eleganckie Świdnik
 
(5)
Koszule eleganckie Grudziądz
 
(5)
Koszule eleganckie Proszowice
 
(4)
Koszule eleganckie Łeba
 
(4)
Koszule eleganckie Kłodzko
 
(4)
Koszule eleganckie Piła
 
(4)
Koszule eleganckie Kurów
 
(4)
Koszule eleganckie Środa Śląska
 
(4)
Koszule eleganckie Jasień
 
(4)
Koszule eleganckie Jordanów
 
(4)
Koszule eleganckie Brzeg
 
(4)
Koszule eleganckie Siemień
 
(4)
Koszule eleganckie Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Koszule eleganckie Świecie
 
(4)
Koszule eleganckie Nowa Sól
 
(4)
Koszule eleganckie Pruszcz
 
(4)
Koszule eleganckie Józefów
 
(4)
Koszule eleganckie Witaszyce
 
(4)
Koszule eleganckie Celestynów
 
(4)
Koszule eleganckie Mierzeszyn
 
(4)