| Stan | Nowy |
| Marka | Bytom |
| Rozmiar kołnierzyka | 44 |
| Płeć | mężczyzna |
| Rozmiar | XL/XXL |
| Kolor | inny kolor |
| Rodzaj kołnierzyka | kołnierzyk |
| Fason | regular |
| Rękaw | długi rękaw |
| Materiał dominujący | bawełna |
| Zapięcie | guziki |
| Długość całkowita | 77 cm |
| Długość rękawa | 59 cm |
| Szerokość pod pachami | 60 cm |
| Szerokość na dole produktu | 60 cm |
| Linia | regular |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8322e308-4833-41ee-87a1-fec7e9f66134
Podobne wyszukiwania
Koszule eleganckie Bielsko-Biała
 
(265)
Koszule eleganckie Warszawa
 
(263)
Koszule eleganckie Gdańsk
 
(168)
Koszule eleganckie Sieradz
 
(57)
Koszule eleganckie Ostrołęka
 
(50)
Koszule eleganckie Lublin
 
(39)
Koszule eleganckie Rzeszów
 
(36)
Koszule eleganckie Kielce
 
(35)
Koszule eleganckie Opole
 
(30)
Koszule eleganckie Szczecin
 
(29)
Koszule eleganckie Włocławek
 
(26)
Koszule eleganckie Bydgoszcz
 
(25)
Koszule eleganckie Gryfice
 
(22)
Koszule eleganckie Częstochowa
 
(18)
Koszule eleganckie Jelenia Góra
 
(17)
Koszule eleganckie Gdynia
 
(15)
Koszule eleganckie Gliwice
 
(14)
Koszule eleganckie Radków
 
(14)
Koszule eleganckie Karolina
 
(14)
Koszule eleganckie Radom
 
(14)
Koszule eleganckie Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Koszule eleganckie Chorzów
 
(13)
Koszule eleganckie Wadowice
 
(12)
Koszule eleganckie Żegocina
 
(12)
Koszule eleganckie Będzin
 
(11)
Koszule eleganckie Krapkowice
 
(11)
Koszule eleganckie Biała Podlaska
 
(11)
Koszule eleganckie Siedlików
 
(11)
Koszule eleganckie Głogówek
 
(10)
Koszule eleganckie Chełmża
 
(10)
Koszule eleganckie Rupniów
 
(10)
Koszule eleganckie Zakopane
 
(10)
Koszule eleganckie Kraczkowa
 
(10)
Koszule eleganckie Myślenice
 
(9)
Koszule eleganckie Radomsko
 
(9)
Koszule eleganckie Radłów
 
(9)
Koszule eleganckie Banino
 
(8)
Koszule eleganckie Zgierz
 
(8)
Koszule eleganckie Sanok
 
(8)
Koszule eleganckie Chodel
 
(8)
Koszule eleganckie Dąbrowa Górnicza
 
(8)
Koszule eleganckie Jaworzno
 
(8)
Koszule eleganckie Myszyniec
 
(8)
Koszule eleganckie Tarnów
 
(7)
Koszule eleganckie Lipinki
 
(7)
Koszule eleganckie Puławy
 
(7)
Koszule eleganckie Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Koszule eleganckie Elbląg
 
(7)
Koszule eleganckie Wałbrzych
 
(7)
Koszule eleganckie Jarosław
 
(7)
Koszule eleganckie Gniewczyna Łańcucka
 
(7)
Koszule eleganckie Leszno
 
(7)
Koszule eleganckie Stargard
 
(6)
Koszule eleganckie Przemyśl
 
(6)
Koszule eleganckie Legionowo
 
(6)
Koszule eleganckie Bełżyce
 
(6)
Koszule eleganckie Busko-Zdrój
 
(6)
Koszule eleganckie Kalisz
 
(6)
Koszule eleganckie Konin
 
(6)
Koszule eleganckie Pruszków
 
(6)
Koszule eleganckie Krosno
 
(6)
Koszule eleganckie Bolesławiec
 
(6)
Koszule eleganckie Stryszawa
 
(5)
Koszule eleganckie Grębocin
 
(5)
Koszule eleganckie Świdnik
 
(5)
Koszule eleganckie Grudziądz
 
(5)
Koszule eleganckie Suwałki
 
(5)
Koszule eleganckie Żory
 
(5)
Koszule eleganckie Bochnia
 
(5)
Koszule eleganckie Działoszyn
 
(5)
Koszule eleganckie Poręba
 
(5)
Koszule eleganckie Legnica
 
(5)
Koszule eleganckie Zamość
 
(5)
Koszule eleganckie Grójec
 
(5)
Koszule eleganckie Nowa Sól
 
(5)
Koszule eleganckie Siedlce
 
(5)
Koszule eleganckie Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Koszule eleganckie Mierzeszyn
 
(4)
Koszule eleganckie Sosnowiec
 
(4)
Koszule eleganckie Kłodzko
 
(4)
Koszule eleganckie Jasień
 
(4)
Koszule eleganckie Świecie
 
(4)
Koszule eleganckie Pruszcz
 
(4)
Koszule eleganckie Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Koszule eleganckie Środa Śląska
 
(4)
Koszule eleganckie Rzezawa
 
(4)
Koszule eleganckie Józefów
 
(4)
Koszule eleganckie Łeba
 
(4)
Koszule eleganckie Piła
 
(4)
Koszule eleganckie Siemień
 
(4)
Koszule eleganckie Tczew
 
(4)
Koszule eleganckie Celestynów
 
(4)
Koszule eleganckie Jordanów
 
(4)
Koszule eleganckie Brzeg
 
(4)
Koszule eleganckie Witaszyce
 
(4)
Koszule eleganckie Proszowice
 
(4)