| Stan | Nowy |
| Wyposażenie | dla 4 osób |
| Cechy dodatkowe | wyścielony tkaniną |
| Materiał | wiklina |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość produktu | 40 cm |
| Głębokość produktu | 20 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0a19096a-2647-43a9-a029-b78a494b5751
Podobne wyszukiwania
Kosze, plecaki piknikowe Kraków
 
(10)
Kosze, plecaki piknikowe Szczecinek
 
(7)
Kosze, plecaki piknikowe Warszawa
 
(7)
Kosze, plecaki piknikowe Poznań
 
(6)
Kosze, plecaki piknikowe Przeworsk
 
(6)
Kosze, plecaki piknikowe Łużna
 
(5)
Kosze, plecaki piknikowe Kielce
 
(4)
Kosze, plecaki piknikowe Bydgoszcz
 
(4)
Kosze, plecaki piknikowe Inowrocław
 
(4)