| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Joanna Handmade |
| Płeć | Produkt uniseks |
| Rodzaj | inny |
| Kolor dominujący | biały |
| Nazwa | koszykratunkowy |
| Długość | 30 cm |
| Wysokość produktu | 15 cm |
| Szerokość produktu | 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b9e3d910-5ea3-4b68-a9a0-ecc8196c5405
Podobne wyszukiwania
Poduszki i pudełka na obrączki Kraków
 
(40)
Poduszki i pudełka na obrączki Rzeczyca
 
(16)
Poduszki i pudełka na obrączki Warszawa
 
(12)
Poduszki i pudełka na obrączki Żyrardów
 
(9)
Poduszki i pudełka na obrączki Wrocław
 
(7)
Poduszki i pudełka na obrączki Romanowo Górne
 
(4)