| Stan | Bardzo dobry |
| Przeznaczenie | koszyk na pieczywo |
| Materiał wykonania | wiklina |
| Marka | bez marki |
| Kolor dodatkowy | złoty |
| Kolor | brązowy |
| Wysokość produktu | 11 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 kg |
| Szerokość (krótszy bok) | 21 cm |
| Średnica | 16 cm |
| Długość (dłuższy bok) | 24.0 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: aa086458-bdef-40d7-afd9-72549a78f5e8
Podobne wyszukiwania
Koszyki Warszawa
 
(154)
Koszyki Kraków
 
(66)
Koszyki Łódź
 
(63)
Koszyki Wrocław
 
(40)
Koszyki Gdańsk
 
(34)
Koszyki Poznań
 
(33)
Koszyki Białystok
 
(26)
Koszyki Bydgoszcz
 
(22)
Koszyki Katowice
 
(18)
Koszyki Kielce
 
(18)
Koszyki Szczecin
 
(15)
Koszyki Bielsko-Biała
 
(15)
Koszyki Wałbrzych
 
(15)
Koszyki Lublin
 
(13)
Koszyki Koszalin
 
(13)
Koszyki Nowa Jastrząbka
 
(13)
Koszyki Częstochowa
 
(12)
Koszyki Olsztyn
 
(12)
Koszyki Lubochnia
 
(12)
Koszyki Sosnowiec
 
(12)
Koszyki Jastrzębie-Zdrój
 
(12)
Koszyki Stalowa Wola
 
(12)
Koszyki Dąbrowa Górnicza
 
(10)
Koszyki Łużna
 
(10)
Koszyki Toruń
 
(10)
Koszyki Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Koszyki Krosno
 
(9)
Koszyki Szamotuły
 
(8)
Koszyki Ostrzeszów
 
(8)
Koszyki Rudnik nad Sanem
 
(8)
Koszyki Pionki
 
(8)
Koszyki Leszno
 
(7)
Koszyki Rzeszów
 
(7)
Koszyki Łagiewniki
 
(7)
Koszyki Wólka Tanewska
 
(7)
Koszyki Szczecinek
 
(7)
Koszyki Łodygowice
 
(7)
Koszyki Zabrze
 
(7)
Koszyki Stara Kamienica
 
(7)
Koszyki Wola Raniżowska
 
(7)
Koszyki Andrespol
 
(6)
Koszyki Knurów
 
(6)
Koszyki Wejherowo
 
(6)
Koszyki Krzywdy
 
(6)
Koszyki Kopki
 
(6)
Koszyki Płock
 
(6)
Koszyki Środa Wielkopolska
 
(6)
Koszyki Kraśnik
 
(6)
Koszyki Gdynia
 
(6)
Koszyki Bedlno
 
(6)
Koszyki Wadowice
 
(5)
Koszyki Ropczyce
 
(5)
Koszyki Biłgoraj
 
(5)
Koszyki Kudowa-Zdrój
 
(5)
Koszyki Radom
 
(5)
Koszyki Leżajsk
 
(5)
Koszyki Siemianowice Śląskie
 
(5)
Koszyki Świnoujście
 
(5)
Koszyki Chojnice
 
(5)
Koszyki Kościan
 
(5)
Koszyki Sulęcin
 
(5)
Koszyki Piaseczno
 
(4)
Koszyki Burlaki
 
(4)
Koszyki Borzechów
 
(4)
Koszyki Żołynia
 
(4)
Koszyki Czerwionka-Leszczyny
 
(4)
Koszyki Pobiedziska
 
(4)
Koszyki Kalisz
 
(4)
Koszyki Piwniczna-Zdrój
 
(4)
Koszyki Jastrowie
 
(4)
Koszyki Mielec
 
(4)
Koszyki Firlej
 
(4)
Koszyki Nowa Sarzyna
 
(4)
Koszyki Kołobrzeg
 
(4)
Koszyki Palędzie
 
(4)
Koszyki Jeżowe
 
(4)