| Stan | Nowy |
| Marka | Aldo |
| Rozmiar | 38 |
| Długość wkładki | 24.3 cm |
| Kolor | czarny |
| Oryginalne opakowanie producenta | brak |
| Materiał zewnętrzny | skóra ekologiczna |
| Materiał wkładki | skóra ekologiczna |
| Wysokość obcasa/platformy | 8.5 cm |
| Wysokość | za kostkę |
| Nosek | szpic |
| Ocieplenie | tak |
| Zapięcie | zamek |
| Płeć | Produkt damski |
| Kolor podeszwy | czarny |
| Szerokość cholewki | 24 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9b9418e9-0fee-473b-9d0c-63256027c8ea
Podobne wyszukiwania
Botki Warszawa
 
(1290)
Botki Lublin
 
(155)
Botki Gliwice
 
(88)
Botki Kielce
 
(82)
Botki Sosnowiec
 
(60)
Botki Tarnowo Podgórne
 
(54)
Botki Krasiejów
 
(51)
Botki Chełmiec
 
(49)
Botki Elbląg
 
(47)
Botki Opole
 
(43)
Botki Jelenia Góra
 
(40)
Botki Zamość
 
(40)
Botki Jarosław
 
(37)
Botki Piaseczno
 
(34)
Botki Ostrów Wielkopolski
 
(31)
Botki Tczew
 
(28)
Botki Koło
 
(28)
Botki Siemianowice Śląskie
 
(27)
Botki Wiślica
 
(27)
Botki Będzin
 
(27)
Botki Przemyśl
 
(26)
Botki Grabówka
 
(26)
Botki Legionowo
 
(19)
Botki Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Botki Ełk
 
(18)
Botki Mysłowice
 
(18)
Botki Zgierz
 
(18)
Botki Myślenice
 
(18)
Botki Stargard
 
(16)
Botki Gryfice
 
(15)
Botki Myszków
 
(14)
Botki Stary Pilczyn
 
(13)
Botki Szczecinek
 
(13)
Botki Milicz
 
(13)
Botki Żywiec
 
(12)
Botki Skierniewice
 
(11)
Botki Sokołów Małopolski
 
(10)
Botki Kłodzko
 
(9)
Botki Opalenica
 
(9)
Botki Mareza
 
(9)
Botki Wymiarki
 
(9)
Botki Latowicz
 
(9)
Botki Zbąszynek
 
(9)
Botki Wadowice
 
(8)
Botki Krzymów
 
(8)
Botki Nowy Targ
 
(8)
Botki Słupca
 
(7)
Botki Mikołów
 
(7)
Botki Sierpc
 
(7)
Botki Komorniki
 
(7)
Botki Łuków
 
(7)
Botki Góra
 
(7)
Botki Siedlec
 
(6)
Botki Lubsko
 
(6)
Botki Kluczbork
 
(6)
Botki Ustroń
 
(6)
Botki Wągrowiec
 
(6)
Botki Puławy
 
(6)
Botki Polska Cerekiew
 
(6)
Botki Młoszowa
 
(6)
Botki Kowary
 
(6)
Botki Strzelin
 
(6)
Botki Włodzimierzów
 
(6)
Botki Mszana Dolna
 
(6)
Botki Rydułtowy
 
(6)
Botki Krotoszyn
 
(6)
Botki Brwinów
 
(5)
Botki Redzyńskie
 
(5)
Botki Skwierzyna
 
(5)
Botki Śrem
 
(5)
Botki Siemiatycze
 
(5)
Botki Czaniec
 
(5)
Botki Morąg
 
(5)
Botki Zambrów
 
(5)
Botki Rymanów
 
(5)
Botki Pasłęk
 
(5)
Botki Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Botki Jelcz-Laskowice
 
(4)
Botki Głubczyce
 
(4)
Botki Połczyn-Zdrój
 
(4)
Botki Boruja Kościelna
 
(4)
Botki Zabierzów
 
(4)
Botki Kobyłka
 
(4)
Botki Wąglik-Kolonia
 
(4)
Botki Bratoszewice
 
(4)
Botki Bystra Podhalańska
 
(4)
Botki Brzozów
 
(4)
Botki Biała Piska
 
(4)
Botki Janów Lubelski
 
(4)
Botki Zaklików
 
(4)
Botki Tropie
 
(4)
Botki Wałcz
 
(4)
Botki Nowa Sarzyna
 
(4)
Botki Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Botki Bochnia
 
(4)
Botki Limanowa
 
(4)