| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Kral Arms |
| Rodzaj | wiatrówka PCP |
| Typ lufy | gwintowana |
| Materiał kolby | tworzywo sztuczne |
| EAN (GTIN) | 5902944116920 |
| Model | PUNCHER Knight NEMESIS |
| Kod producenta | KPN45W |
| Maksymalna energia kinetyczna | 17.0 J |
| Kaliber | 5.50 mm |
| Długość | 92.00 cm |
| Waga | 3.90 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 665e3851-284c-466f-8d98-1ffc2ae7e1f6
Podobne wyszukiwania
Karabinki Pudliszki
 
(44)
Karabinki Gliwice
 
(35)
Karabinki Warszawa
 
(32)
Karabinki Ruda Śląska
 
(18)
Karabinki Trzcianka
 
(17)
Karabinki Kraków
 
(17)
Karabinki Poznań
 
(16)
Karabinki Wrocław
 
(15)
Karabinki Głogowa
 
(14)
Karabinki Częstochowa
 
(13)
Karabinki Łódź
 
(11)
Karabinki Gdańsk
 
(10)
Karabinki Katowice
 
(9)
Karabinki Raszków
 
(9)
Karabinki Szczecin
 
(8)
Karabinki Radom
 
(7)
Karabinki Kutno
 
(7)
Karabinki Chwałowice
 
(7)
Karabinki Tarnowskie Góry
 
(6)
Karabinki Trzcianka
 
(6)
Karabinki Bytom
 
(5)
Karabinki Mareza
 
(5)
Karabinki Bielsko-Biała
 
(5)
Karabinki Gniezno
 
(5)
Karabinki Tarnów
 
(5)
Karabinki Rzeszów
 
(4)
Karabinki Brodnica
 
(4)
Karabinki Czerniejewo
 
(4)
Karabinki Bartoszyce
 
(4)
Karabinki Sosnowiec
 
(4)
Karabinki Myślenice
 
(4)
Karabinki Gryfino
 
(4)
Karabinki Ryki
 
(4)