| Stan | Bardzo dobry |
| Rozmiar ramy | 11 cali |
| Rozmiar koła (") | 20 |
| Kolor | biały |
| Marka | Kross |
| Materiał ramy | aluminium |
| Rodzaj przerzutki | zewnętrzna |
| Hamulce | tarczowe mechaniczne |
| Amortyzacja | brak |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Umiejscowienie silnika | w piaście tylnej |
| Wyposażenie dodatkowe | oświetlenie, wspomaganie elektryczne, błotniki, bagażnik |
| Korba | jednorzędowa |
| Pedały | platformowe |
| Płeć | produkt uniseks |
| Rodzaj | Składane |
| Stopień złożenia | złożony, gotowy do jazdy |
| Producent silnika | Bafang |
| Zawiera baterie | tak |
| Liczba biegów | 7 |
| Waga | 24 kg |
| Model | Flex HYBRID 1.0 |
| Moc silnika | 250 W |
| Zasięg | 60 km |
| Czas ładowania | 5 h |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Rok produkcji | 2024 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 24 kg |
| Kod producenta | KRFH1Z20X11U004949 |
| Wzrost | 150.00 cm, 190 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 17482975-2c56-4696-b9e0-24a4b0622952
Podobne wyszukiwania
Rowery elektryczne składane Warszawa
 
(120)
Rowery elektryczne składane Wrocław
 
(74)
Rowery elektryczne składane Kraków
 
(70)
Rowery elektryczne składane Opole
 
(59)
Rowery elektryczne składane Poznań
 
(36)
Rowery elektryczne składane Gdańsk
 
(30)
Rowery elektryczne składane Bielsko-Biała
 
(25)
Rowery elektryczne składane Łódź
 
(24)
Rowery elektryczne składane Szczecin
 
(22)
Rowery elektryczne składane Szczaniec
 
(21)
Rowery elektryczne składane Katowice
 
(21)
Rowery elektryczne składane Kielce
 
(20)
Rowery elektryczne składane Rzeszów
 
(19)
Rowery elektryczne składane Gdynia
 
(17)
Rowery elektryczne składane Chorągwica
 
(15)
Rowery elektryczne składane Zielona Góra
 
(14)
Rowery elektryczne składane Milicz
 
(13)
Rowery elektryczne składane Bydgoszcz
 
(11)
Rowery elektryczne składane Chełm
 
(11)
Rowery elektryczne składane Lublin
 
(10)
Rowery elektryczne składane Gliwice
 
(9)
Rowery elektryczne składane Częstochowa
 
(9)
Rowery elektryczne składane Elbląg
 
(9)
Rowery elektryczne składane Białystok
 
(8)
Rowery elektryczne składane Radzyń Podlaski
 
(8)
Rowery elektryczne składane Toruń
 
(8)
Rowery elektryczne składane Wisła
 
(7)
Rowery elektryczne składane Kalisz
 
(7)
Rowery elektryczne składane Nowy Sącz
 
(7)
Rowery elektryczne składane Olsztyn
 
(7)
Rowery elektryczne składane Ostrowy nad Okszą
 
(7)
Rowery elektryczne składane Leszno
 
(7)
Rowery elektryczne składane Czyżowice
 
(7)
Rowery elektryczne składane Chełmno
 
(6)
Rowery elektryczne składane Kluczbork
 
(6)
Rowery elektryczne składane Żagań
 
(6)
Rowery elektryczne składane Wałbrzych
 
(6)
Rowery elektryczne składane Radom
 
(6)
Rowery elektryczne składane Wadowice Górne
 
(6)
Rowery elektryczne składane Piaseczno
 
(6)
Rowery elektryczne składane Tomaszów Mazowiecki
 
(6)
Rowery elektryczne składane Łomianki
 
(5)
Rowery elektryczne składane Cieszyn
 
(5)
Rowery elektryczne składane Tarnów
 
(5)
Rowery elektryczne składane Bytom
 
(5)
Rowery elektryczne składane Przemyśl
 
(5)
Rowery elektryczne składane Turek
 
(5)
Rowery elektryczne składane Pszczyna
 
(5)
Rowery elektryczne składane Tarnowskie Góry
 
(5)
Rowery elektryczne składane Słupsk
 
(5)
Rowery elektryczne składane Baćkowice
 
(5)
Rowery elektryczne składane Zgorzelec
 
(5)
Rowery elektryczne składane Pruszków
 
(5)
Rowery elektryczne składane Piła
 
(5)
Rowery elektryczne składane Miedziana Góra
 
(5)
Rowery elektryczne składane Zamość
 
(5)
Rowery elektryczne składane Jelenia Góra
 
(5)
Rowery elektryczne składane Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Rowery elektryczne składane Męcina
 
(5)
Rowery elektryczne składane Sosnowiec
 
(5)
Rowery elektryczne składane Knurów
 
(4)
Rowery elektryczne składane Niegosławice
 
(4)
Rowery elektryczne składane Zawiercie
 
(4)
Rowery elektryczne składane Chorzów
 
(4)
Rowery elektryczne składane Zabrze
 
(4)
Rowery elektryczne składane Żabia Wola
 
(4)
Rowery elektryczne składane Prudnik
 
(4)
Rowery elektryczne składane Zielonka
 
(4)
Rowery elektryczne składane Krotoszyn
 
(4)
Rowery elektryczne składane Wieliczka
 
(4)
Rowery elektryczne składane Nysa
 
(4)
Rowery elektryczne składane Wodzisław Śląski
 
(4)
Rowery elektryczne składane Mierzyn
 
(4)
Rowery elektryczne składane Słodków
 
(4)
Rowery elektryczne składane Mikołów
 
(4)
Rowery elektryczne składane Mysłowice
 
(4)
Rowery elektryczne składane Istebna
 
(4)
Rowery elektryczne składane Słubice
 
(4)
Rowery elektryczne składane Będzin
 
(4)
Rowery elektryczne składane Lubin
 
(4)
Rowery elektryczne składane Tychy
 
(4)
Rowery elektryczne składane Kołobrzeg
 
(4)
Rowery elektryczne składane Ryżki
 
(4)
Rowery elektryczne składane Luboń
 
(4)
Rowery elektryczne składane Rybnik
 
(4)
Rowery elektryczne składane Tarchały Wielkie
 
(4)
Rowery elektryczne składane Świdnica
 
(4)
Rowery elektryczne składane Żory
 
(4)
Rowery elektryczne składane Jarosław
 
(4)
Rowery elektryczne składane Radzionków
 
(4)
Rowery elektryczne składane Sochaczew
 
(4)
Rowery elektryczne składane Hrubieszów
 
(4)
Rowery elektryczne składane Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Rowery elektryczne składane Żurawiczki
 
(4)
Rowery elektryczne składane Świebodzice
 
(4)