| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Kross |
| Płeć | nie dotyczy |
| Rozmiar ramy | XS |
| Materiał ramy | aluminium |
| Rozmiar koła (") | 26 |
| Kolor | czarny |
| Hamulce | szczękowe hydrauliczne |
| Rodzaj przerzutki | zewnętrzna |
| Amortyzacja | przód |
| Wyposażenie dodatkowe | oświetlenie, stopka, dzwonek |
| Korba | trzyrzędowa |
| Pedały | platformowe |
| Rodzaj | rower MTB (górski) 26 cali |
| Stopień złożenia | złożony, gotowy do jazdy |
| Grupa osprzętu | Shimano Tourney |
| Model | Heksagon 1.0 |
| Waga | 12 kg |
| Liczba biegów | 21 |
| Skok amortyzatora | 120 mm |
| Wzrost użytkownika | 130.00 cm, 160 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bb4e2dc0-4401-4d16-82df-be16536149ad
Podobne wyszukiwania
Rower MTB (górski) 26 cali Warszawa
 
(418)
Rower MTB (górski) 26 cali Gdańsk
 
(101)
Rower MTB (górski) 26 cali Lublin
 
(59)
Rower MTB (górski) 26 cali Kielce
 
(46)
Rower MTB (górski) 26 cali Bydgoszcz
 
(43)
Rower MTB (górski) 26 cali Gliwice
 
(33)
Rower MTB (górski) 26 cali Opole
 
(23)
Rower MTB (górski) 26 cali Turek
 
(22)
Rower MTB (górski) 26 cali Sosnowiec
 
(22)
Rower MTB (górski) 26 cali Jaworzno
 
(19)
Rower MTB (górski) 26 cali Jelenia Góra
 
(18)
Rower MTB (górski) 26 cali Legnica
 
(17)
Rower MTB (górski) 26 cali Piaseczno
 
(17)
Rower MTB (górski) 26 cali Legionowo
 
(16)
Rower MTB (górski) 26 cali Mysłowice
 
(16)
Rower MTB (górski) 26 cali Oława
 
(15)
Rower MTB (górski) 26 cali Dąbrowa Górnicza
 
(15)
Rower MTB (górski) 26 cali Leszno
 
(15)
Rower MTB (górski) 26 cali Zamość
 
(14)
Rower MTB (górski) 26 cali Otwock
 
(13)
Rower MTB (górski) 26 cali Jarocin
 
(13)
Rower MTB (górski) 26 cali Włocławek
 
(13)
Rower MTB (górski) 26 cali Milicz
 
(12)
Rower MTB (górski) 26 cali Pruszków
 
(12)
Rower MTB (górski) 26 cali Zgierz
 
(12)
Rower MTB (górski) 26 cali Wodzisław Śląski
 
(11)
Rower MTB (górski) 26 cali Dębica
 
(11)
Rower MTB (górski) 26 cali Łochów
 
(11)
Rower MTB (górski) 26 cali Głogów
 
(10)
Rower MTB (górski) 26 cali Ostrów Wielkopolski
 
(10)
Rower MTB (górski) 26 cali Przemyśl
 
(10)
Rower MTB (górski) 26 cali Mikołów
 
(10)
Rower MTB (górski) 26 cali Będzin
 
(10)
Rower MTB (górski) 26 cali Elbląg
 
(10)
Rower MTB (górski) 26 cali Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Rower MTB (górski) 26 cali Kluczbork
 
(10)
Rower MTB (górski) 26 cali Tomaszów Mazowiecki
 
(9)
Rower MTB (górski) 26 cali Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Rower MTB (górski) 26 cali Skierniewice
 
(9)
Rower MTB (górski) 26 cali Myślenice
 
(9)
Rower MTB (górski) 26 cali Gryfice
 
(9)
Rower MTB (górski) 26 cali Siemianowice Śląskie
 
(8)
Rower MTB (górski) 26 cali Czechowice-Dziedzice
 
(8)
Rower MTB (górski) 26 cali Piastów
 
(8)
Rower MTB (górski) 26 cali Józefów
 
(8)
Rower MTB (górski) 26 cali Komorniki
 
(7)
Rower MTB (górski) 26 cali Bochnia
 
(7)
Rower MTB (górski) 26 cali Ełk
 
(7)
Rower MTB (górski) 26 cali Wadowice
 
(7)
Rower MTB (górski) 26 cali Żywiec
 
(7)
Rower MTB (górski) 26 cali Siedlce
 
(7)
Rower MTB (górski) 26 cali Zawiercie
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Bolesławiec
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Kietrz
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Nysa
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Pabianice
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Krośnice
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Pisarzowice
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Brwinów
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Biała Podlaska
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Raszków
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Świnoujście
 
(6)
Rower MTB (górski) 26 cali Dzierżoniów
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Myszków
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Wałcz
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Piła
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Puławy
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Niepołomice
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Plewiska
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Stargard
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Wągrowiec
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Chorągwica
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Strzelce Opolskie
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Jarosław
 
(5)
Rower MTB (górski) 26 cali Lusowo
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Imielin
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Wierzbna
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Syców
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Nowy Targ
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Suchedniów
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Lubań
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Łuków
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Nowa Ruda
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Łochowo
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Słupca
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Limanowa
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Góra
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Jodłownik
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Kłodzko
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Chełmno
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Piotrków Trybunalski
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Żebry-Chudek
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Jaworze
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Warka
 
(4)
Rower MTB (górski) 26 cali Wschowa
 
(4)