| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Kross |
| Płeć | produkt uniseks |
| Rozmiar ramy | 21 cali |
| Rozmiar koła (") | 28 |
| Kolor | fioletowy |
| Materiał ramy | aluminium |
| Hamulce | tarczowe hydrauliczne |
| Rodzaj przerzutki | zewnętrzna |
| Amortyzacja | brak |
| Wyposażenie dodatkowe | koszyk na bidon |
| Korba | dwurzędowa |
| Pedały | brak |
| Stopień złożenia | złożony, gotowy do jazdy |
| Grupa osprzętu | Shimano 105 |
| Model | Vento 5.0 |
| Waga | 9.8 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10 kg |
| Liczba biegów | 22 |
| Rok produkcji | 2025 |
| Szerokość opony | 28 mm |
| Wzrost użytkownika | 178 cm, 190 cm |
O przedmiocie
Oferta: 39d13cfa-7ba4-4ea2-b02d-ca88068de620
Podobne wyszukiwania
Szosowe Warszawa
 
(161)
Szosowe Kraków
 
(90)
Szosowe Wrocław
 
(64)
Szosowe Poznań
 
(47)
Szosowe Gdańsk
 
(42)
Szosowe Łódź
 
(38)
Szosowe Rzeszów
 
(24)
Szosowe Gdynia
 
(22)
Szosowe Lublin
 
(22)
Szosowe Bydgoszcz
 
(16)
Szosowe Szczecin
 
(15)
Szosowe Radom
 
(14)
Szosowe Katowice
 
(13)
Szosowe Kielce
 
(12)
Szosowe Tarnów
 
(12)
Szosowe Sandomierz
 
(12)
Szosowe Toruń
 
(11)
Szosowe Bielsko-Biała
 
(11)
Szosowe Białystok
 
(11)
Szosowe Gliwice
 
(10)
Szosowe Gorzów Wielkopolski
 
(9)
Szosowe Bełchatów
 
(9)
Szosowe Olsztyn
 
(9)
Szosowe Zielona Góra
 
(9)
Szosowe Bytom
 
(8)
Szosowe Oława
 
(7)
Szosowe Elbląg
 
(7)
Szosowe Sosnowiec
 
(7)
Szosowe Piaseczno
 
(7)
Szosowe Jelenia Góra
 
(7)
Szosowe Świdnica
 
(7)
Szosowe Zawiercie
 
(7)
Szosowe Kołobrzeg
 
(7)
Szosowe Nowy Sącz
 
(7)
Szosowe Częstochowa
 
(7)
Szosowe Kluczbork
 
(6)
Szosowe Inowrocław
 
(6)
Szosowe Płock
 
(6)
Szosowe Mikołów
 
(6)
Szosowe Żary
 
(6)
Szosowe Dębica
 
(6)
Szosowe Konstancin-Jeziorna
 
(6)
Szosowe Wałbrzych
 
(6)
Szosowe Siedlce
 
(6)
Szosowe Chorzów
 
(6)
Szosowe Zabrze
 
(5)
Szosowe Legnica
 
(5)
Szosowe Pruszków
 
(5)
Szosowe Rybnik
 
(5)
Szosowe Głogów
 
(5)
Szosowe Sopot
 
(5)
Szosowe Stargard
 
(5)
Szosowe Dąbrowa Górnicza
 
(5)
Szosowe Nowy Targ
 
(5)
Szosowe Rumia
 
(5)
Szosowe Kalisz
 
(5)
Szosowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Szosowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Szosowe Włocławek
 
(5)
Szosowe Przemyśl
 
(5)
Szosowe Łańcut
 
(4)
Szosowe Piła
 
(4)
Szosowe Nisko
 
(4)
Szosowe Mława
 
(4)
Szosowe Libertów
 
(4)
Szosowe Ostróda
 
(4)
Szosowe Mielec
 
(4)
Szosowe Brwinów
 
(4)
Szosowe Choszczno
 
(4)
Szosowe Goszcz
 
(4)
Szosowe Leszno
 
(4)
Szosowe Opole
 
(4)
Szosowe Ząbki
 
(4)
Szosowe Wieliczka
 
(4)
Szosowe Trzebnica
 
(4)
Szosowe Łuków
 
(4)
Szosowe Bochnia
 
(4)
Szosowe Tomaszów Mazowiecki
 
(4)
Szosowe Jaworzno
 
(4)