| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Krups |
| Model | Dolce Gusto Genio S |
| Kod producenta | KP2401 |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Szerokość produktu | 11.00 cm |
| Wysokość produktu | 27.00 cm |
| Głębokość produktu | 28.60 cm |
| Waga produktu | 1.90 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.730 kg |
| Moc | 1500.00 W |
| Ciśnienie | 15.00 bar |
| Rodzaj kapsułek | Nescafe Dolce Gusto |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Caffe Latte, Caffe Lungo, Cappuccino, czekolada, Espresso, herbata, Latte Crema, Ristretto |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik poziomu wody |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b4b0865f-1bb2-4e73-b349-084886b75a91
Podobne wyszukiwania
Ekspresy kapsułkowe Warszawa
 
(78)
Ekspresy kapsułkowe Kraków
 
(36)
Ekspresy kapsułkowe Wrocław
 
(31)
Ekspresy kapsułkowe Rychtal
 
(29)
Ekspresy kapsułkowe Poznań
 
(25)
Ekspresy kapsułkowe Łódź
 
(21)
Ekspresy kapsułkowe Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Ekspresy kapsułkowe Gdańsk
 
(16)
Ekspresy kapsułkowe Szczecin
 
(11)
Ekspresy kapsułkowe Katowice
 
(11)
Ekspresy kapsułkowe Lublin
 
(9)
Ekspresy kapsułkowe Bytów
 
(9)
Ekspresy kapsułkowe Rzeszów
 
(8)
Ekspresy kapsułkowe Gdynia
 
(8)
Ekspresy kapsułkowe Nowy Sącz
 
(7)
Ekspresy kapsułkowe Bydgoszcz
 
(7)
Ekspresy kapsułkowe Zielona Góra
 
(6)
Ekspresy kapsułkowe Marki
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Ostrów Mazowiecka
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Wieliczka
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Wałbrzych
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Gliwice
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Gorzów Wielkopolski
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Kosorowice
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Jasło
 
(5)
Ekspresy kapsułkowe Pruszków
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Kalisz
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Tarnów
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Chełm
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Międzyrzecze Górne
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Lubsko
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Koło
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Konin
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Koszalin
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Żelechów
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Białystok
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Stare Miasto
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Chorzów
 
(4)
Ekspresy kapsułkowe Ciechanów
 
(4)