| Stan | Nowy |
| Materiał | drewno |
| Materiał siedziska | drewno |
| Marka | Sigma |
| Kolor mebla | biały |
| Wysokość mebla | 112 cm |
| Szerokość mebla | 35 cm |
| Głębokość mebla | 40 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 75 cm |
O przedmiocie
Oferta: f75ee327-27cf-423b-bec2-d4dc45ac6e0c
Podobne wyszukiwania
Hokery Brenno
 
(84)
Hokery Warszawa
 
(56)
Hokery Kraków
 
(25)
Hokery Wrocław
 
(21)
Hokery Lipnica Wielka
 
(20)
Hokery Poznań
 
(19)
Hokery Wijewo
 
(11)
Hokery Łódź
 
(10)
Hokery Gdynia
 
(10)
Hokery Olsztyn
 
(8)
Hokery Duńkowice
 
(8)
Hokery Katowice
 
(8)
Hokery Rzeszów
 
(7)
Hokery Białystok
 
(7)
Hokery Gdańsk
 
(7)
Hokery Klikuszowa
 
(6)
Hokery Toruń
 
(6)
Hokery Konin
 
(6)
Hokery Biała Podlaska
 
(6)
Hokery Nekla
 
(5)
Hokery Bydgoszcz
 
(4)
Hokery Szczecin
 
(4)
Hokery Siemianowice Śląskie
 
(4)
Hokery Leszno
 
(4)
Hokery Rybnik
 
(4)
Hokery Lublin
 
(4)
Hokery Gliwice
 
(4)