| Stan | Bardzo dobry |
| Materiał | metal |
| Materiał siedziska | drewno |
| Marka | IKEA |
| Kolor mebla | biały |
| Informacje dodatkowe | oparcie, podnóżek, antypoślizgowa podstawa |
| Głębokość mebla | 44 cm |
| Szerokość mebla | 50 cm |
| Wysokość mebla | 104 cm |
| Szerokość siedziska | 34 cm |
| Głębokość siedziska | 34 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 74 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 74 cm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: be38c540-0ece-4a4e-bf1a-6af161ef8521
Podobne wyszukiwania
Hokery Brenno
 
(86)
Hokery Warszawa
 
(58)
Hokery Wrocław
 
(26)
Hokery Kraków
 
(23)
Hokery Poznań
 
(21)
Hokery Lipnica Wielka
 
(20)
Hokery Wijewo
 
(11)
Hokery Łódź
 
(10)
Hokery Gdynia
 
(10)
Hokery Duńkowice
 
(8)
Hokery Olsztyn
 
(8)
Hokery Katowice
 
(8)
Hokery Rzeszów
 
(7)
Hokery Białystok
 
(7)
Hokery Gdańsk
 
(7)
Hokery Klikuszowa
 
(6)
Hokery Konin
 
(6)
Hokery Toruń
 
(6)
Hokery Biała Podlaska
 
(6)
Hokery Nekla
 
(5)
Hokery Marki
 
(5)
Hokery Bydgoszcz
 
(4)
Hokery Przechód
 
(4)
Hokery Kalisz
 
(4)
Hokery Siemianowice Śląskie
 
(4)
Hokery Rybnik
 
(4)
Hokery Leszno
 
(4)
Hokery Lublin
 
(4)
Hokery Gliwice
 
(4)