| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | metal |
| Wysokość mebla | 81 cm |
| Kolor obicia | odcienie zieleni |
| Materiał obicia | tkanina |
| Szerokość mebla | 53 cm |
| Rodzaj | stacjonarny |
| Głębokość mebla | 50 cm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c1bd7160-8320-4dc2-a726-467962c7f9c5
Podobne wyszukiwania
Fotele Warszawa
 
(112)
Fotele Wrocław
 
(31)
Fotele Poznań
 
(26)
Fotele Katowice
 
(18)
Fotele Kraków
 
(18)
Fotele Łódź
 
(15)
Fotele Gdańsk
 
(13)
Fotele Bydgoszcz
 
(9)
Fotele Bielany Wrocławskie
 
(7)
Fotele Kielce
 
(5)
Fotele Gdynia
 
(5)
Fotele Tarnów
 
(5)
Fotele Lublin
 
(5)
Fotele Szczecin
 
(5)
Fotele Brzeg
 
(4)
Fotele Białystok
 
(4)
Fotele Leszno
 
(4)
Fotele Będzin
 
(4)
Fotele Kamieniec Wrocławski
 
(4)