| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | obrotowy |
| Kolor korpusu | czarny |
| Kolor obicia | zielony |
| Materiał korpusu | plastik |
| Materiał obicia | tkanina |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 20.000 kg |
| Szerokość mebla | 48.00 cm |
| Wysokość mebla | 98.00 cm |
| Głębokość mebla | 45.00 cm |
| Szerokość siedziska | 46.00 cm |
| Głębokość siedziska | 44.00 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 51 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 46 cm |
| Kod producenta | Raya |
| Cechy dodatkowe | Kółka jezdne, Podłokietniki, Regulacja podłokietników, Regulacja wysokości oparcia, Regulacja wysokości siedziska |
| Marka | Profim |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 81c5cf15-4d4b-4ef1-8e18-4ab0adbcbb3c
Podobne wyszukiwania
Fotele Warszawa
 
(108)
Fotele Wrocław
 
(31)
Fotele Poznań
 
(25)
Fotele Kraków
 
(18)
Fotele Katowice
 
(17)
Fotele Łódź
 
(15)
Fotele Gdańsk
 
(13)
Fotele Bydgoszcz
 
(9)
Fotele Bielany Wrocławskie
 
(7)
Fotele Leszno
 
(5)
Fotele Lublin
 
(5)
Fotele Tarnów
 
(5)
Fotele Kielce
 
(5)
Fotele Gdynia
 
(5)
Fotele Szczecin
 
(5)
Fotele Białystok
 
(4)
Fotele Będzin
 
(4)
Fotele Brzeg
 
(4)
Fotele Kamieniec Wrocławski
 
(4)
Fotele Stanisławów Pierwszy
 
(4)