| Stan | Bardzo dobry |
| Materiał | drewno |
| Szerokość mebla | 50 cm |
| Montaż | meble złożone |
| Marka | Ikea |
| Wysokość mebla | 63 cm |
| Kolor mebla | biały |
| Głębokość mebla | 44 cm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: 70a5c065-2f2d-4daf-a4a4-79847dc31023
Podobne wyszukiwania
Stołki i taborety Warszawa
 
(59)
Stołki i taborety Kraków
 
(20)
Stołki i taborety Konin
 
(14)
Stołki i taborety Gdańsk
 
(10)
Stołki i taborety Libusza
 
(10)
Stołki i taborety Ełk
 
(7)
Stołki i taborety Lublin
 
(7)
Stołki i taborety Białystok
 
(6)
Stołki i taborety Łódź
 
(6)
Stołki i taborety Lipnica Wielka
 
(5)
Stołki i taborety Grębków
 
(5)
Stołki i taborety Bydgoszcz
 
(5)
Stołki i taborety Inowrocław
 
(5)
Stołki i taborety Olsztyn
 
(5)
Stołki i taborety Wrocław
 
(5)
Stołki i taborety Poznań
 
(5)
Stołki i taborety Szczecin
 
(5)
Stołki i taborety Rzeszów
 
(5)
Stołki i taborety Krapkowice
 
(4)
Stołki i taborety Radom
 
(4)